DAX 30

11.630,13 33,24 0,29%

DAX Kerncijfers

30 dagen 90 dagen 250 dagen
Performance 1,41 % 8,07 % 17,59 %
Hoog 11.692,27 11.692,27 11.692,27
Laag 11.404,82 10.174,92 9.214,10
Volatiliteit 7,37 11,17 19,69

DAX Laatste:Realtime koers

Koers 11.630,13 33,24 0,29 %
Tijd 17:45:00
Opening 11.568,90
Laagste 11.547,04
52 W. Laag 8.699,29
Laagste koers van het jaar 11.414,82
Handelsdatum 20.01.2017
Slot 11.630,13
Hoogste 11.636,79
52 W. Hoog 11.692,27
Hoogste koers van het jaar 11.692,27

DAX NEDERLAND STIJGERS DALERS

Commerzbank 8,06 2,77%
Dt.Lufthansa N 12,11 2,71%
Deutsche Bank N 18,06 2,01%
ThyssenKrupp 24,00 1,63%
HeidelbergCement 86,86 1,35%
Vonovia N 30,38 -0,23%
Henkel Vz 113,00 -0,40%
Linde 151,60 -0,43%
Muench Rueckvers N 176,00 -0,96%
Continental 186,20 -1,40%

AANDELEN DAX

Naam ISIN Vorig Slot Bieden Laten % +/- Tijd
adidas DE000A1EWWW0
152,03
151,82
152,37
-0,12
-0,19
12:37:46
Allianz DE0008404005
159,44
159,11
159,39
-0,10
-0,17
12:37:46
BASF DE000BASF111
89,21
89,42
89,59
0,24
0,21
12:37:46
Bayer DE000BAY0017
101,76
102,07
102,30
0,27
0,27
12:37:46
Beiersdorf DE0005200000
81,35
81,69
82,05
0,64
0,52
12:37:46
BMW DE0005190003
86,86
86,80
87,08
-0,14
-0,12
12:37:46
Commerzbank DE000CBK1001
7,78
8,03
8,06
3,29
0,26
12:37:46
Continental DE0005439004
189,19
185,93
186,70
-1,71
-3,24
12:37:46
Daimler DE0007100000
70,53
70,32
70,48
-0,19
-0,13
12:37:46
Deutsche Bank DE0005140008
17,65
17,88
17,95
2,14
0,38
12:59:47
Deutsche Börse DE000A2AA253
78,20
78,02
78,53
-0,57
-0,45
12:37:46
Deutsche Lufthansa DE0008232125
11,84
12,08
12,16
2,31
0,27
12:37:46
Deutsche Post DE0005552004
31,37
31,48
31,56
0,41
0,13
12:37:46
Deutsche Telekom DE0005557508
16,24
16,37
16,41
0,76
0,12
12:37:45
EON DE000ENAG999
7,34
7,33
7,36
0,26
0,02
13:00:47
Fresenius DE0005785604
73,81
74,09
74,35
0,65
0,48
12:37:46
Fresenius Medical Care DE0005785802
75,76
75,58
75,84
-0,24
-0,18
12:37:46
HeidelbergCement DE0006047004
85,87
86,47
86,88
1,16
0,99
12:37:46
Henkel vz DE0006048432
113,67
112,66
113,03
-0,78
-0,88
12:37:46
Infineon Technologies DE0006231004
16,40
16,48
16,54
0,37
0,06
12:37:46
Linde DE0006483001
152,19
151,27
151,71
-0,71
-1,09
12:37:46
Merck DE0006599905
103,04
102,49
102,91
-0,21
-0,22
12:37:46
Münchener Rückversicherungs-Gesellschaft DE0008430026
177,83
176,19
176,77
-1,03
-1,83
12:37:46
ProSiebenSat1 Media DE000PSM7770
39,09
39,00
39,18
-0,22
-0,09
12:37:46
RWE DE0007037129
12,70
12,71
12,76
0,78
0,10
12:37:46
SAP DE0007164600
84,08
83,63
83,79
-0,45
-0,38
12:37:46
Siemens DE0007236101
116,10
116,78
117,00
0,70
0,81
12:37:46
thyssenkrupp DE0007500001
23,63
23,87
23,98
0,94
0,22
12:37:46
Volkswagen vz DE0007664039
147,45
147,88
148,23
-0,16
-0,24
12:37:46
Vonovia DE000A1ML7J1
30,54
30,37
30,50
-0,72
-0,22
12:37:46
Pagina: 1

Wat denkt u?

Marktkapitalisatie

Naam Marktkapitalisatie in Mln.
AEX 819.755,13 EUR
AMX 56.645,59 EUR
BEL 20 361.313,83 EUR
Dow Jones 5.729.849,61 EUR
DAX 1.249.396,15 EUR
EURO STOXX 50 3.076.262,12 EUR

DAX

De DAX (Deutscher Aktienindex) is de belangrijkste aandelenindex in Duitsland en de hoofdindex van de Deutsche Börse. De DAX-index bestaat sinds 1988 en is de opvolger van de oudere Hardy-index. Bij de start noteerde de DAX op een niveau van 1.163,52 punten. Deze stand kwam tot stand omdat de slotkoers van het jaar 1987 op 1.000 punten werd bepaald en de koers van de DAX-index vervolgens vanaf juni 1988 werd gepubliceerd.

De DAX is de index van de Duitse hoofdfondsen en bestaat uit de dertig ondernemingen met de hoogste marktkapitalisatie en het hoogste handelsvolume. De waarde van deze ondernemingen wordt gerepresenteerd door de koers van de DAX-index. De ondernemingen die zijn opgenomen in de DAX-index vertegenwoordigen ongeveer vier vijfde van de totale beurswaarde van Duitse ondernemingen. De DAX wordt dan ook gezien als een indicator voor de hele Duitse aandelenmarkt.

Om in de DAX opgenomen te worden, moet een onderneming aan bepaalde criteria voldoen. Zo moet het aandeel aan de ‘Prime Standard’ van de Deutsche Börse een notering hebben. In dit segment gelden voor ondernemingen bepaalde internationale transparantie-eisen. Zo moet een onderneming kwartaalcijfers publiceren en jaarlijks een analistenbijeenkomst houden..

De samenstelling van de DAX wordt één keer per jaar geëvalueerd en eventueel aangepast. De herweging vindt in september plaats.