Dow Jones 30 Industrial

20.547,76 -30,95 -0,15%

Dow Jones Grafiek - 1 Jaar

AANDELEN Dow Jones

Naam ISIN Vorig Slot Laatste Volume % +/- Tijd
3M US88579Y1010
191,50
191,50
0,00
0,18
0,34
22:15:04
American Express US0258161092
79,59
79,59
0,00
-0,54
-0,43
22:15:04
Apple US0378331005
142,27
142,27
0,00
-0,12
-0,17
02:10:00
Boeing US0970231058
180,38
180,38
0,00
0,60
1,08
22:15:04
Caterpillar US1491231015
94,32
94,32
0,00
-0,36
-0,34
22:15:03
Chevron US1667641005
104,89
104,89
0,00
0,01
0,01
22:15:03
Cisco US17275R1023
32,82
32,82
0,00
-0,03
-0,01
02:10:00
Coca-Cola US1912161007
43,07
43,07
0,00
-0,05
-0,02
22:15:04
DuPont (E I DuPont de Nemours and US2635341090
78,65
78,65
0,00
0,46
0,36
22:15:04
ExxonMobil US30231G1022
80,69
80,69
0,00
-0,40
-0,32
22:15:04
General Electric US3696041033
29,55
29,55
0,00
-2,38
-0,72
22:15:04
Goldman Sachs US38141G1040
216,86
216,86
0,00
-0,55
-1,20
22:15:03
Home Depot US4370761029
150,00
150,00
0,00
0,86
1,28
22:15:04
IBM US4592001014
160,38
160,38
0,00
-1,18
-1,92
22:15:04
Intel US4581401001
36,32
36,32
0,00
0,39
0,14
02:10:00
Johnson & Johnson US4781601046
121,76
121,76
0,00
-0,09
-0,11
22:15:03
JPMorgan Chase & US46625H1005
84,52
84,52
0,00
-1,20
-1,03
22:15:04
McDonalds US5801351017
133,41
133,41
0,00
0,11
0,14
22:15:03
Merck US58933Y1055
61,89
61,89
0,00
-1,06
-0,66
22:15:04
Microsoft US5949181045
66,40
66,40
0,00
1,37
0,90
02:10:00
Nike US6541061031
55,85
55,85
0,00
-0,98
-0,55
22:15:04
Pfizer US7170811035
33,64
33,64
0,00
-0,30
-0,10
22:15:04
Procter & Gamble US7427181091
88,62
88,62
0,00
-0,79
-0,71
22:15:04
Travelers US89417E1091
119,10
119,10
0,00
0,19
0,22
22:15:04
United Technologies US9130171096
114,99
114,99
0,00
0,92
1,05
22:15:03
UnitedHealth US91324P1021
171,16
171,16
0,00
-0,22
-0,38
22:15:04
Verizon US92343V1044
47,25
47,25
0,00
-2,40
-1,16
22:15:04
Visa US92826C8394
91,15
91,15
0,00
0,00
0,00
22:15:03
Walmart US9311421039
74,94
74,94
0,00
0,19
0,14
22:15:04
Walt Disney US2546871060
114,44
114,44
0,00
-0,30
-0,35
22:15:04
Pagina: 1
*Het volume is het handelsvolume van de dag. Dit wordt meerdere keren per dag geüpdatet.

Dow Jones Laatste:Realtime koers

Koers 20.547,76 -30,95 -0,15 %
Tijd 22:41:39
Opening 20.591,45
Laagste 20.505,33
52 W. Laag 17.063,08
Laagste koers van het jaar 19.677,94
Handelsdatum 21.04.2017
Slot 20.547,76
Hoogste 20.601,40
52 W. Hoog 21.169,11
Hoogste koers van het jaar 21.169,11

Dow Jones NEDERLAND STIJGERS DALERS

Microsoft 66,40 1,37%
Utd Technologies 114,99 0,92%
Home Depot 150,00 0,86%
Boeing Co 180,38 0,60%
Du Pont Nemours& 78,65 0,46%
Merck 61,89 -1,06%
IBM 160,38 -1,18%
JPMorgan Chase 84,52 -1,20%
General Electric 29,55 -2,38%
Verizon Comm 47,25 -2,40%

finanzen.nl Apps

Marktkapitalisatie

Naam Marktkapitalisatie in Mln.
AEX 870.051,70 EUR
AMX 61.869,04 EUR
BEL 20 376.354,00 EUR
Dow Jones 5.935.041,60 EUR
DAX 1.323.847,19 EUR
EURO STOXX 50 3.264.709,65 EUR

Dow Jones Kerncijfers

30 dagen 90 dagen 250 dagen
Performance -0,55 % 3,78 % 10,26 %
Hoog 20.887,50 21.169,11 21.169,11
Laag 20.379,55 19.732,36 17.883,56
Volatiliteit 6,83 7,14 9,56

Wat denkt u?

Dow Jones 30 Industrial

De Dow Jones Industrial Average is de bekendste aandelenindex van de Verenigde Staten. De Dow Jones Index werd ontwikkeld door Charles Henry Dow en aanvankelijk waren er twaalf Amerikaanse bedrijven opgenomen in de index. In mei 1896 werd de stand van de Dow Jones Index voor het eerst gepubliceerd op een niveau van 40,94 punten. Tegenwoordig bestaat de Dow Jones Industrial Average uit de dertig belangrijkste bedrijven op de Amerikaanse beurs en weerspiegelt hij de waarde-ontwikkeling van deze bedrijven.

De Dow Jones Index is een zogenoemde prijsindex. De in de index opgenomen aandelen worden gewogen op basis van het absolute niveau van de aandelenkoers. De index representeert de gemiddelde koers van de opgenomen aandelen. Dividendbetalingen worden niet weergegeven in de stand van de index.

De opname van een fonds in de Dow Jones Index vindt niet plaats op grond van vooraf vastgelegde criteria. In plaats daarvan beslist een onafhankelijke commissie van zakenkrant The Wall Street Journal over de opname van een beursgenoteerd bedrijf in de Dow Jones Index. Er zijn geen vaste momenten voor de herweging, omdat die alleen op initiatief van de commissie plaatsvinden. /p>

De stand van de Dow Jones Industrial Average wordt doorlopend berekend tijdens de openingsuren van de beurzen op Wall Street, tussen 15.30 uur en 22 uur (UTC +1).