Dow Jones 30 Industrial

20.596,72 -59,86 -0,29%

AANDELEN Dow Jones

Naam ISIN Vorig Slot Laatste Volume % +/- Tijd
3M US88579Y1010
191,51
191,51
0,00
-0,33
-0,63
21:15:02
American Express US0258161092
78,20
78,20
0,00
0,46
0,36
21:15:02
Apple US0378331005
140,92
140,64
0,00
-0,20
-0,28
01:10:00
Boeing US0970231058
175,82
175,82
0,00
-0,81
-1,44
21:15:02
Caterpillar US1491231015
92,15
92,15
0,00
-0,09
-0,08
21:15:01
Chevron US1667641005
107,99
107,99
0,00
0,11
0,12
21:15:02
Cisco Systems US17275R1023
33,96
34,08
0,00
0,35
0,12
01:10:00
Coca-Cola US1912161007
42,12
42,12
0,00
-0,12
-0,05
21:15:02
E I DuPont de Nemours and US2635341090
79,60
79,60
0,00
-1,19
-0,96
21:15:02
Exxon Mobil US30231G1022
81,23
81,23
0,00
-0,77
-0,63
21:15:02
General Electric US3696041033
29,72
29,72
0,00
0,34
0,10
21:15:02
Goldman Sachs US38141G1040
228,41
228,41
0,00
-1,50
-3,49
21:15:02
Home Depot US4370761029
147,71
147,71
0,00
-0,19
-0,28
21:15:02
IBM US4592001014
173,83
173,83
0,00
-0,57
-0,99
21:15:02
Intel US4581401001
35,27
35,16
0,00
-0,31
-0,11
01:10:00
Johnson & Johnson US4781601046
125,48
125,48
0,00
-0,33
-0,42
21:15:02
JPMorgan Chase & US46625H1005
87,29
87,29
0,00
-0,11
-0,10
21:15:02
McDonalds US5801351017
129,34
129,34
0,00
0,26
0,34
21:15:01
Merck US58933Y1055
63,18
63,18
0,00
-0,16
-0,10
21:15:02
Microsoft US5949181045
64,87
64,98
0,00
0,17
0,11
01:10:00
Nike US6541061031
56,36
56,36
0,00
1,79
0,99
21:15:02
Pfizer US7170811035
34,00
34,00
0,00
-0,85
-0,29
21:15:02
Procter & Gamble US7427181091
90,57
90,57
0,00
-0,22
-0,20
21:15:02
Travelers Companies US89417E1091
120,77
120,77
0,00
-0,43
-0,52
21:15:02
United Technologies US9130171096
111,80
111,80
0,00
-0,04
-0,04
21:15:01
UnitedHealth Group US91324P1021
165,00
165,00
0,00
-0,18
-0,29
21:15:02
Verizon Communications US92343V1044
49,68
49,68
0,00
0,08
0,04
21:15:02
Visa US92826C8394
89,19
89,19
0,00
0,37
0,33
21:15:01
Walmart US9311421039
69,61
69,61
0,00
-0,36
-0,25
21:15:02
Walt Disney US2546871060
112,14
112,14
0,00
-0,09
-0,10
21:15:02
Pagina: 1
*Het volume is het handelsvolume van de dag. Dit wordt meerdere keren per dag geüpdatet.

Dow Jones Laatste:Realtime koers

Koers 20.596,72 -59,86 -0,29 %
Tijd 21:44:45
Opening 20.686,03
Laagste 20.529,67
52 W. Laag 17.063,08
Laagste koers van het jaar 19.677,94
Handelsdatum 24.03.2017
Slot 20.596,72
Hoogste 20.718,33
52 W. Hoog 21.169,11
Hoogste koers van het jaar 21.169,11

Dow Jones NEDERLAND STIJGERS DALERS

Nike -B- 56,36 1,79%
American Express 78,20 0,46%
Visa-A 89,19 0,37%
Cisco Systems 34,08 0,35%
General Electric 29,72 0,34%
Exxon Mobil 81,23 -0,77%
Boeing Co 175,82 -0,81%
Pfizer 34,00 -0,85%
Du Pont Nemours& 79,60 -1,19%
Goldman Sachs Gr 228,41 -1,50%

finanzen.nl Apps

Marktkapitalisatie

Naam Marktkapitalisatie in Mln.
AEX 857.621,76 EUR
AMX 60.264,03 EUR
BEL 20 374.218,42 EUR
Dow Jones 5.854.737,20 EUR
DAX 1.319.846,47 EUR
EURO STOXX 50 3.243.674,02 EUR

Dow Jones Kerncijfers

30 dagen 90 dagen 250 dagen
Performance -0,86 % 3,27 % 11,14 %
Hoog 21.169,11 21.169,11 21.169,11
Laag 20.578,95 19.677,94 17.883,56
Volatiliteit 7,23 6,74 9,66

Wat denkt u?

Dow Jones 30 Industrial

De Dow Jones Industrial Average is de bekendste aandelenindex van de Verenigde Staten. De Dow Jones Index werd ontwikkeld door Charles Henry Dow en aanvankelijk waren er twaalf Amerikaanse bedrijven opgenomen in de index. In mei 1896 werd de stand van de Dow Jones Index voor het eerst gepubliceerd op een niveau van 40,94 punten. Tegenwoordig bestaat de Dow Jones Industrial Average uit de dertig belangrijkste bedrijven op de Amerikaanse beurs en weerspiegelt hij de waarde-ontwikkeling van deze bedrijven.

De Dow Jones Index is een zogenoemde prijsindex. De in de index opgenomen aandelen worden gewogen op basis van het absolute niveau van de aandelenkoers. De index representeert de gemiddelde koers van de opgenomen aandelen. Dividendbetalingen worden niet weergegeven in de stand van de index.

De opname van een fonds in de Dow Jones Index vindt niet plaats op grond van vooraf vastgelegde criteria. In plaats daarvan beslist een onafhankelijke commissie van zakenkrant The Wall Street Journal over de opname van een beursgenoteerd bedrijf in de Dow Jones Index. Er zijn geen vaste momenten voor de herweging, omdat die alleen op initiatief van de commissie plaatsvinden. /p>

De stand van de Dow Jones Industrial Average wordt doorlopend berekend tijdens de openingsuren van de beurzen op Wall Street, tussen 15.30 uur en 22 uur (UTC +1).