Dow Jones 30 Industrial

21.082,95 70,53 0,34%

Dow Jones Grafiek - 1 Jaar

AANDELEN Dow Jones

Naam ISIN Vorig Slot Laatste Volume % +/- Tijd
3M US88579Y1010
199,54
199,54
0,00
1,04
2,05
22:15:02
American Express US0258161092
77,44
77,44
0,00
0,41
0,32
22:15:02
Apple US0378331005
153,34
153,87
0,00
0,35
0,53
02:10:00
Boeing US0970231058
187,07
187,07
0,00
0,98
1,82
22:15:02
Caterpillar US1491231015
105,02
105,02
0,00
1,03
1,07
22:15:02
Chevron US1667641005
105,11
105,11
0,00
-1,05
-1,11
22:15:02
Cisco US17275R1023
31,49
31,44
0,00
-0,16
-0,05
02:10:00
Coca-Cola US1912161007
45,41
45,41
0,00
0,84
0,38
22:15:02
DuPont (E I DuPont de Nemours and US2635341090
77,39
77,39
0,00
-1,26
-0,99
22:15:02
ExxonMobil US30231G1022
81,75
81,75
0,00
-0,66
-0,54
22:15:02
General Electric US3696041033
27,49
27,49
0,00
-1,22
-0,34
22:15:02
Goldman Sachs US38141G1040
222,47
222,47
0,00
-0,61
-1,36
22:15:02
Home Depot US4370761029
156,46
156,46
0,00
0,94
1,46
22:15:02
IBM US4592001014
153,20
153,20
0,00
0,45
0,69
22:15:02
Intel US4581401001
36,12
36,26
0,00
0,39
0,14
02:10:00
Johnson & Johnson US4781601046
127,53
127,53
0,00
0,02
0,02
22:15:02
JPMorgan Chase & US46625H1005
85,35
85,35
0,00
-0,42
-0,36
22:15:02
McDonalds US5801351017
149,78
149,78
0,00
0,19
0,28
22:15:02
Merck US58933Y1055
65,04
65,04
0,00
0,17
0,11
22:15:02
Microsoft US5949181045
68,77
69,62
0,00
1,24
0,85
02:10:00
Nike US6541061031
52,35
52,35
0,00
0,65
0,34
22:15:02
Pfizer US7170811035
32,16
32,16
0,00
0,34
0,11
22:15:02
Procter & Gamble US7427181091
86,86
86,86
0,00
0,42
0,36
22:15:02
Travelers US89417E1091
123,72
123,72
0,00
1,37
1,67
22:15:02
United Technologies US9130171096
122,25
122,25
0,00
0,14
0,17
22:15:02
UnitedHealth US91324P1021
178,05
178,05
0,00
1,40
2,46
22:15:02
Verizon US92343V1044
45,31
45,31
0,00
0,60
0,27
22:15:02
Visa US92826C8394
95,04
95,04
0,00
0,24
0,23
22:15:02
Walmart US9311421039
78,31
78,31
0,00
0,20
0,16
22:15:02
Walt Disney US2546871060
107,27
107,27
0,00
-0,41
-0,44
22:15:02
Pagina: 1
*Het volume is het handelsvolume van de dag. Dit wordt meerdere keren per dag geüpdatet.

Dow Jones Laatste:Realtime koers

Koers 21.082,95 70,53 0,34 %
Tijd 22:57:14
Opening 21.064,53
Laagste 21.051,41
52 W. Laag 17.063,08
Laagste koers van het jaar 19.677,94
Handelsdatum 25.05.2017
Slot 21.082,95
Hoogste 21.112,32
52 W. Hoog 21.169,11
Hoogste koers van het jaar 21.169,11

Dow Jones NEDERLAND STIJGERS DALERS

Unitedhealth Gro 178,05 1,40%
Travlr Comp 123,72 1,37%
Microsoft 69,62 1,24%
3M 199,54 1,04%
Caterpillar 105,02 1,03%
Goldman Sachs Gr 222,47 -0,61%
Exxon Mobil 81,75 -0,66%
Chevron 105,11 -1,05%
General Electric 27,49 -1,22%
Du Pont Nemours& 77,39 -1,26%

finanzen.nl Apps

Marktkapitalisatie

Naam Marktkapitalisatie in Mln.
AEX 914.076,84 EUR
AMX 66.101,31 EUR
BEL 20 394.425,91 EUR
Dow Jones 5.810.206,22 EUR
DAX 1.380.407,71 EUR
EURO STOXX 50 3.445.461,21 EUR

Dow Jones Kerncijfers

30 dagen 90 dagen 250 dagen
Performance 0,41 % 1,25 % 16,35 %
Hoog 21.070,90 21.169,11 21.169,11
Laag 20.553,45 20.379,55 17.883,56
Volatiliteit 8,27 7,78 9,27

Wat denkt u?

Dow Jones 30 Industrial

De Dow Jones Industrial Average is de bekendste aandelenindex van de Verenigde Staten. De Dow Jones Index werd ontwikkeld door Charles Henry Dow en aanvankelijk waren er twaalf Amerikaanse bedrijven opgenomen in de index. In mei 1896 werd de stand van de Dow Jones Index voor het eerst gepubliceerd op een niveau van 40,94 punten. Tegenwoordig bestaat de Dow Jones Industrial Average uit de dertig belangrijkste bedrijven op de Amerikaanse beurs en weerspiegelt hij de waarde-ontwikkeling van deze bedrijven.

De Dow Jones Index is een zogenoemde prijsindex. De in de index opgenomen aandelen worden gewogen op basis van het absolute niveau van de aandelenkoers. De index representeert de gemiddelde koers van de opgenomen aandelen. Dividendbetalingen worden niet weergegeven in de stand van de index.

De opname van een fonds in de Dow Jones Index vindt niet plaats op grond van vooraf vastgelegde criteria. In plaats daarvan beslist een onafhankelijke commissie van zakenkrant The Wall Street Journal over de opname van een beursgenoteerd bedrijf in de Dow Jones Index. Er zijn geen vaste momenten voor de herweging, omdat die alleen op initiatief van de commissie plaatsvinden. /p>

De stand van de Dow Jones Industrial Average wordt doorlopend berekend tijdens de openingsuren van de beurzen op Wall Street, tussen 15.30 uur en 22 uur (UTC +1).