Dow Jones 30 Industrial

19.827,25 94,85 0,48%

Dow Jones Kerncijfers

30 dagen 90 dagen 250 dagen
Performance -0,58 % 8,80 % 11,95 %
Hoog 19.999,63 19.999,63 19.999,63
Laag 19.677,94 17.883,56 17.063,08
Volatiliteit 4,92 7,87 11,49

Dow Jones Laatste:Realtime koers

Koers 19.827,25 94,85 0,48 %
Tijd 22:42:07
Opening 19.833,96
Laagste 19.759,14
52 W. Laag 15.503,01
Laagste koers van het jaar 19.677,94
Handelsdatum 20.01.2017
Slot 19.827,25
Hoogste 19.843,94
52 W. Hoog 19.999,63
Hoogste koers van het jaar 19.999,63

Dow Jones NEDERLAND STIJGERS DALERS

Merck Rg 62,53 3,65%
Procter&Gamble Rg 87,45 3,25%
IBM Rg 170,55 2,24%
Exxon Mobil Rg 85,89 1,37%
Caterpillar Rg 94,58 1,29%
Johnson & Johnso Rg 114,15 -0,04%
3M Rg 178,49 -0,11%
American Express Rg 76,20 -0,64%
Wal-Mart Stores Rg 67,18 -0,65%
General Electric Rg 30,53 -2,18%

AANDELEN Dow Jones

Naam ISIN Vorig Slot Laatste Volume % +/- Tijd
3M US88579Y1010
178,49
178,49
0,00
-0,11
-0,19
22:15:07
American Express US0258161092
76,20
76,20
0,00
-0,64
-0,49
22:15:07
Apple US0378331005
120,00
120,00
0,00
0,18
0,22
02:10:00
Boeing US0970231058
159,53
159,53
0,00
0,33
0,53
22:15:07
Caterpillar US1491231015
94,58
94,58
0,00
1,29
1,20
22:15:07
Chevron US1667641005
115,60
115,60
0,00
0,02
0,02
22:15:07
Cisco Systems US17275R1023
30,10
30,10
0,00
0,40
0,12
02:10:00
Coca-Cola US1912161007
41,32
41,32
0,00
0,44
0,18
22:15:07
E I DuPont de Nemours and US2635341090
73,03
73,03
0,00
0,11
0,08
22:15:07
Exxon Mobil US30231G1022
85,89
85,89
0,00
1,37
1,16
22:15:07
General Electric (GE) US3696041033
30,53
30,53
0,00
-2,18
-0,68
22:15:07
Goldman Sachs US38141G1040
232,20
232,20
0,00
0,34
0,79
22:15:07
Home Depot US4370761029
135,60
135,60
0,00
0,16
0,21
22:15:07
IBM US4592001014
170,55
170,55
0,00
2,24
3,74
22:15:07
Intel US4581401001
36,94
36,94
0,00
1,01
0,37
02:10:00
Johnson & Johnson US4781601046
114,15
114,15
0,00
-0,04
-0,05
22:15:07
JPMorgan Chase & US46625H1005
83,67
83,67
0,00
0,44
0,37
22:15:07
McDonalds US5801351017
122,26
122,26
0,00
0,07
0,08
22:15:07
Merck US58933Y1055
62,53
62,53
0,00
3,65
2,20
22:15:07
Microsoft US5949181045
62,74
62,74
0,00
0,71
0,44
02:10:00
Nike US6541061031
53,20
53,20
0,00
0,51
0,27
22:15:07
Pfizer US7170811035
31,77
31,77
0,00
0,22
0,07
22:15:07
Procter & Gamble US7427181091
87,45
87,45
0,00
3,25
2,75
22:15:07
Travelers Companies US89417E1091
118,02
118,02
0,00
0,03
0,03
22:15:07
United Technologies US9130171096
110,79
110,79
0,00
0,05
0,06
22:15:07
UnitedHealth Group US91324P1021
158,66
158,66
0,00
-0,03
-0,04
22:15:07
Verizon Communications US92343V1044
52,72
52,72
0,00
0,69
0,36
22:15:07
Visa US92826C8394
81,84
81,84
0,00
0,13
0,11
22:15:07
Walmart US9311421039
67,18
67,18
0,00
-0,65
-0,44
22:15:07
Walt Disney US2546871060
107,66
107,66
0,00
0,35
0,38
22:15:07
Pagina: 1

Wat denkt u?

Marktkapitalisatie

Naam Marktkapitalisatie in Mln.
AEX 819.755,13 EUR
AMX 56.645,59 EUR
BEL 20 361.313,83 EUR
Dow Jones 5.729.849,61 EUR
DAX 1.249.396,15 EUR
EURO STOXX 50 3.076.262,12 EUR

Dow Jones 30 Industrial

De Dow Jones Industrial Average is de bekendste aandelenindex van de Verenigde Staten. De Dow Jones Index werd ontwikkeld door Charles Henry Dow en aanvankelijk waren er twaalf Amerikaanse bedrijven opgenomen in de index. In mei 1896 werd de stand van de Dow Jones Index voor het eerst gepubliceerd op een niveau van 40,94 punten. Tegenwoordig bestaat de Dow Jones Industrial Average uit de dertig belangrijkste bedrijven op de Amerikaanse beurs en weerspiegelt hij de waarde-ontwikkeling van deze bedrijven.

De Dow Jones Index is een zogenoemde prijsindex. De in de index opgenomen aandelen worden gewogen op basis van het absolute niveau van de aandelenkoers. De index representeert de gemiddelde koers van de opgenomen aandelen. Dividendbetalingen worden niet weergegeven in de stand van de index.

De opname van een fonds in de Dow Jones Index vindt niet plaats op grond van vooraf vastgelegde criteria. In plaats daarvan beslist een onafhankelijke commissie van zakenkrant The Wall Street Journal over de opname van een beursgenoteerd bedrijf in de Dow Jones Index. Er zijn geen vaste momenten voor de herweging, omdat die alleen op initiatief van de commissie plaatsvinden. /p>

De stand van de Dow Jones Industrial Average wordt doorlopend berekend tijdens de openingsuren van de beurzen op Wall Street, tussen 15.30 uur en 22 uur (UTC +1).