Nikkei 225

18.996,47 -98,77 -0,52%

NIKKEI 225 Kerncijfers

30 dagen 90 dagen 250 dagen
Performance -2,22 % 11,55 % 13,91 %
Hoog 19.615,40 19.615,40 19.615,40
Laag 18.991,59 16.111,81 14.864,01
Volatiliteit 13,23 21,65 26,71

NIKKEI 225 Laatste:Realtime koers

Koers 18.996,47 -98,77 -0,52 %
Tijd 03:26:00
Opening 19.038,45
Laagste 18.849,06
52 W. Laag 14.864,01
Laagste koers van het jaar 18.849,06
Handelsdatum 17.01.2017
Slot 19.095,24
Hoogste 19.043,91
52 W. Hoog 19.615,40
Hoogste koers van het jaar 19.615,40

NIKKEI 225 NEDERLAND STIJGERS DALERS

Ube Industries Ltd 267,00 1,14%
SUMCO 1.540,00 0,85%
Chiyoda Corp Rg 832,00 0,73%
Ebara Corp Rg 3.360,00 0,60%
Nippon Yusen K K 220,00 -2,65%
Nippon Suis Kaisha 538,00 -2,71%
Pacific Metal Co 352,00 -2,76%
Unitika 82,00 -3,53%
Np Stl & S'tomo 2.558,00 -4,14%

AANDELEN NIKKEI 225

Naam ISIN Vorig Slot Bieden Laten % +/- Tijd
Advantest JP3122400009
1.955,00
1.955,00
0,00
-0,66
-13,00
07:00:00
Aeon JP3388200002
1.703,50
1.703,50
0,00
-1,36
-23,50
07:00:00
Ajinomoto JP3119600009
2.305,00
2.305,00
0,00
-0,47
-11,00
07:00:00
All Nippon Airways JP3429800000
323,50
323,50
0,00
0,09
0,30
07:00:00
Alps Electric JP3126400005
2.750,00
2.750,00
0,00
-1,08
-30,00
07:00:00
Amada JP3122800000
1.304,00
1.304,00
0,00
-1,88
-25,00
07:00:00
Asahi Glass JP3112000009
826,00
826,00
0,00
-1,31
-11,00
07:00:00
Asahi Group JP3116000005
3.763,00
3.763,00
0,00
0,03
1,00
07:00:00
Asahi Kasei JP3111200006
1.027,50
1.027,50
0,00
0,54
5,50
07:00:00
Astellas Pharma JP3942400007
1.591,50
1.591,50
0,00
-1,18
-19,00
07:00:00
Bridgestone JP3830800003
4.144,00
4.144,00
0,00
-1,17
-49,00
07:00:00
Canon JP3242800005
3.318,00
3.318,00
0,00
-0,60
-20,00
07:00:00
Casio Computer JP3209000003
1.586,00
1.586,00
0,00
-2,28
-37,00
07:00:00
Central Japan Railway JP3566800003
19.380,00
19.380,00
0,00
-1,80
-355,00
07:00:00
Chiba Bank JP3511800009
711,00
711,00
0,00
-1,52
-11,00
07:00:00
Chiyoda JP3528600004
832,00
832,00
0,00
0,73
6,00
07:00:00
Chubu Electric Power JP3526600006
1.584,50
1.584,50
0,00
-1,64
-26,50
07:00:00
Chugai Pharmaceutical JP3519400000
3.435,00
3.435,00
0,00
-0,43
-15,00
07:00:00
Citizen JP3352400000
693,00
693,00
0,00
-0,72
-5,00
07:00:00
COMSYS JP3305530002
2.136,00
2.136,00
0,00
0,05
1,00
07:00:00
Credit Saison JP3271400008
2.072,00
2.072,00
0,00
-2,03
-43,00
07:00:00
Dai Nippon Printing JP3493800001
1.179,00
1.179,00
0,00
-1,26
-15,00
07:00:00
Dai-ichi Life Insurance JP3476480003
1.976,50
1.976,50
0,00
-1,13
-22,50
07:00:00
DAIICHI SANKYO JP3475350009
2.477,50
2.477,50
0,00
-1,45
-36,50
07:00:00
Daikin Industries JP3481800005
11.235,00
11.235,00
0,00
-0,40
-45,00
07:00:00
Daiwa House Industry JP3505000004
3.217,00
3.217,00
0,00
-0,56
-18,00
07:00:00
Daiwa Securities Group JP3502200003
726,30
726,30
0,00
-1,56
-11,50
07:00:00
Denki Kagaku Kogyo KK JP3549600009
523,00
523,00
0,00
-1,69
-9,00
07:00:00
Denso JP3551500006
5.002,00
5.002,00
0,00
-1,05
-53,00
07:00:00
Dentsu JP3551520004
5.520,00
5.520,00
0,00
-2,47
-140,00
07:00:00
DOWA JP3638600001
916,00
916,00
0,00
-2,14
-20,00
07:00:00
East Japan Railway JP3783600004
10.405,00
10.405,00
0,00
-0,86
-90,00
07:00:00
Ebara JP3166000004
3.360,00
3.360,00
0,00
0,60
20,00
07:00:00
Eisai JP3160400002
6.566,00
6.566,00
0,00
-1,00
-66,00
07:00:00
FANUC JP3802400006
20.575,00
20.575,00
0,00
0,15
30,00
07:00:00
Fast Retailing JP3802300008
37.480,00
37.480,00
0,00
-2,47
-950,00
07:00:00
Fuji Electric JP3820000002
597,00
597,00
0,00
-1,32
-8,00
07:00:00
Fuji Heavy Industries JP3814800003
4.779,00
4.779,00
0,00
-1,22
-59,00
07:00:00
Fujifilm JP3814000000
4.414,00
4.414,00
0,00
-0,88
-39,00
07:00:00
Fujikura JP3811000003
657,00
657,00
0,00
-1,94
-13,00
07:00:00
Fujitsu JP3818000006
670,60
670,60
0,00
-1,28
-8,70
07:00:00
Fukuoka Financial Group JP3805010000
506,00
506,00
0,00
-2,50
-13,00
07:00:00
Furukawa JP3826800009
219,00
219,00
0,00
-1,35
-3,00
07:00:00
Furukawa Electric JP3827200001
3.525,00
3.525,00
0,00
-0,56
-20,00
07:00:00
GS Yuasa JP3385820000
469,00
469,00
0,00
-1,88
-9,00
07:00:00
KK Aozora Ginko JP3711200000
412,00
412,00
0,00
-0,24
-1,00
07:00:00
Pagina: 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Wat denkt u?

Marktkapitalisatie

Naam Marktkapitalisatie in Mln.
AEX 827.377,37 EUR
AMX 56.956,48 EUR
BEL 20 363.554,81 EUR
Dow Jones 5.755.013,90 EUR
DAX 1.253.668,11 EUR
EURO STOXX 50 3.106.197,10 EUR

Nikkei 225

De Nikkei 225 is de toonaangevende index van de beurs van Japan in Tokio. In de huidige vorm, waarbij de Nikkei-index wordt berekend door het financiële dagblad Nikkei, bestaat de Nikkei-index sinds 1971. Daarvoor werd de Nikkei 225-index door de beurs van Tokio berekend. De koershistorie is met terugwerkende kracht berekend vanaf het jaar 1949. De Nikkei-index bestaat uit de aandelen van de 225 belangrijkste ondernemingen in Japan en vertegenwoordigt de waardeontwikkeling van deze bedrijven. De koerswontwikkeling van de Nikkei 225-index wordt dan ook gebruikt als indicator voor de Japanse aandelenmarkt.

De Nikkei 225-index is een prijsindex. De aandelen die in de index zijn opgenomen worden op basis van de koers gewogen en de indexstand representeert de gemiddelde koers van de in de index opgenomen aandelen. Dividenduitkeringen worden niet betrokken bij de berekening van de index.

De samenstelling van de Nikkei-index, inclusief de weging, wordt één keer per jaar opnieuw bekeken. De verantwoordlijkheid voor de herweging van de Nikkei-index ligt bij de krant Nihon Keizai Shimbun (Nikkei), die de stand van de index ook berekent.

De Nikkei 225-index wordt dagelijks op de beurs van Tokio berekend.